Bursa Arçelik Klima Servisi

Arçelik Bursa Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Bursa’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Bursa Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Bursa ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bursa Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bursa Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Bursa Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Hisar Arçelik Klima Servisi , İnegöl Arçelik Klima Servisi , Geçit Arçelik Klima Servisi , Hürriyet Arçelik Klima Servisi, Yıldırım Arçelik Klima Servisi, Keles Arçelik Klima Servisi, Muradiye Arçelik Klima Servisi, Gemlik Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, Beşevler Arçelik Klima Servisi, Kestel Arçelik Klima Servisi, Orhaneli Arçelik Klima Servisi, Reyhan Arçelik Klima Servisi ,

Kayapa Arçelik Klima Servisi, Hüdavendigar Arçelik Klima Servisi, İhsaniye Arçelik Klima Servisi, Karacabey Arçelik Klima Servisi, Fomara Arçelik Klima Servisi, Mustafakemalpaşa Arçelik Klima Servisi, Şehreküstü Arçelik Klima Servisi, Büyükorhan Arçelik Klima Servisi, Ulu Arçelik Klima Servisi, Çekirge Arçelik Klima Servisi, Ovaakça Arçelik Klima Servisi, Demirtaş Arçelik Klima Servisi, Duaçınarı Arçelik Klima Servisi,

Harmancık Arçelik Klima Servisi, Maksem Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Yenişehir , Kayaş Arçelik Klima Servisi, Mudanya Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Kızılırmak Arçelik Klima Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Klima Servisi

  • Bursa Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Bursa Arçelik Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın